אודות

'מרכז ליאה ארד' הינו מרחב המאפשר לאנשים הבוחרים בכך, להגיע לחיות חיים מאושרים, ליצור מערכות יחסים מדהימות, להיות הורים נפלאים, בני זוג כיפיים, אלופים במקצוע, להגשים חלומות, להיות שלמים עם עצמם ועם העולם, להרגיש שמחים, אוהבים, בטוחים.

וכל זאת, בפשטות, ביעילות ובעזרת כלים ישימים, בחשיפה ולמידה של דרך חיים, בעבודת עומק אמיצה ומחויבת, בתהליך ריפוי המביא לשינוי.

כן, אני יודעת שזה נשמע קצת מוגזם וגבוה, לא לגמרי ברור, אפילו חולמני, אבל תכל'ס זה עובד. זה פשוט עובד!

הדרך המיוחדת בה אנו מייצרים את המעבר הזה, מושתתת על למידה דרך החוויה, על מחויבות שלנו לתוצאות ועל שילוב של דרכים שונות ומגוונות יחד.
לכל אלה מצטרף הליווי המתמיד שלנו, רשת הבטחון שהצוות הגדול והאוהב שלנו מאפשר, והנסיון הרב שנים שלנו, עם אלפי לקוחות ובני המשפחות שלהם.

המון כלים פשוטים, הבנה של מה מנהל אותנו, מה מקדם אותנו וטוב לנו, לעומת מה חוסם ותוקע אותנו (כל אותם אוטומטים מעצבנים שאנחנו יודעים שאנחנו צריכים לשנות, ולא מצליחים… מכירים?!), חיבור אל מקורות הכוח והעוצמה שלנו, אל הדברים בהם אנחנו טובים ומוצלחים (כן, גם את/ה מוצלח/ת וטוב/ה בהמון דברים), ושוב – כלים, כלים, כלים.

איך הכל התחיל

המרכז הוקם בשנת 2003, בשם "בשביל הנשמה", מתוך משאלה אישית שלי, ליאה, לעזור לאנשים לעבור תהליך התפתחות וצמיחה, ריפוי ולמידה, כך שיוכלו לחיות בכל רגע בחיים, מתוך בחירה, ובחירה מודעת. בעצם, כדי שיהיו לכולם חיים נפלאים!

מאז הפך החלום הקטן למציאות גדולה ומרגשת, והמסעות ('המסע אל עצמי' ו'אני והעולם') הלכו והתפתחו מתוך דרישת הקהל. מתוך הבנת העומק של התהליכים שיצרתי, נולד מודל עבודה מיוחד, בו יש לכל אחד מאמן אישי שלו, אשר מלווה אותו בתהליך המיוחד, ואשר עוזר לו ליישם את הכלים והתובנות הנלמדים, בתוך החיים האישיים של כל אדם ואדם.

החיבור המיוחד שנוצר בין חברי הקבוצות, יצר את הרצון שלהם להמשיך להיות קרובים אחד אל השני, ולהמשיך את הדרך, וכך התפתחה לה קהילה שלמה, פעילה ואוהבת.
על כך תודתי גדולה מאוד!

בשנת 2007, בתהליך מרתק כשלעצמו, כתבתי חזון  גדול, שהמטרה שלו היא: לאפשר לכל אדם באשר הוא, להתחבר אל המהות הפנימית שלו, לחיות בטוב ולממש את עצמו במלואו.

הגשמת החזון הזה היא השליחות של 'מרכז ליאה ארד'. יצירת עולם טוב יותר תהיה אחת התוצאות של זה. אמן!

בשנת 2009, התחלתי להכשיר מנחים נוספים להעברת המסעות, כך שניתן יהיה לאפשר לאנשים רבים להיכנס בשערינו וללכת את הדרך איתנו. תהליך הכשרת המנחים הינו ארוך ועמוק, הנמשך כל הזמן.

במהלך השנים הקמתי את בית הספר למאמנים על פי שיטתי, וכיום יש לנו צוות גדול של מנחים, מאמנים ומטפלים, אשר באים מאהבה גדולה מאוד, ושותפים ליצירת מעגלי הריפוי הללו, בהתלהבות ובשמחה.

אנשים רבים מכנים את המקום שלנו "בית". ואכן, מרכז ליאה ארד הינו בית לכל הבאים בשעריו. כמו כל בית, גם הבית הזה, הינו מקום לחזור אליו. לחזור כי נעים פה, לחזור כי יש כאן עוד תחומים להתפתח בהם, לחזור כי יש כאן המון אהבה, לחזור כי בכל פעם ניתן לשפר עוד מעגל חיים, לחזור כי יש כאן אנשים יקרים, לחזור כי מקבלים כאן כוח!

הבית הזה הולך ומתרחב, ממשיך ומתפתח כל הזמן. צעד-צעד, אני מוסיפה עוד ועוד יחידות (חדרים בבית) הנוגעות במעגלי החיים השונים, ובשלבים השונים של החיים שלנו, מלמדת את תפיסת העולם הרחבה והמיוחדת שלי באותם נושאים, ואת דרך הריפוי ואופן החיים בהם, כך שהם יהיו טובים ונעימים, ובפשטות.

האמונה שלי היא כי לכל אחד מגיע לחיות חיים שלמים, מלאים, אוהבים ומוגשמים, שמתאימים לו עצמו באופן אישי. אני גם יודעת, שלכל אחד השביל שלו לעשות את הדרך. משום כך, אנחנו מלווים כל אחד, ובונים יחד איתו את השביל המיוחד שלו. כל אחד יכול, ואנחנו כאן לעשות את זה יחד! אצלינו לא מוותרים על אף אחד.

כל אחד מוזמן לבוא ולמצוא את המקום המיוחד שלו בעצמו, בבית שלנו, מרכז ליאה ארד.