בשביל ההתפתחות

התפתחות ושינוי זה משהו שכולנו רוצים, אבל גם מאוד מפחדים ממנו. המצב הזה הוא הכי טבעי!
למידה את עצמינו וצמיחה אישית מגיעים לכל אחד, והם אפשריים בכיף. הענין הוא, שרוב בני האדם, מחכים "עד הרגע האחרון" ומתחילים "לזוז" רק כאשר זה כבר ממש ממש כואב. מכירים את זה?! אני בטוחה שבתוך תוככם, אתם ממש מבינים על מה אני מדברת. עד שלא כואב, לא באמת עושים עם זה משהו.

אז אם המנוע שלך להתחיל תהליך של מודעות עצמית, הוא מתוך משבר כלשהו – הרי שאתה ממש נורמלי והכל בסדר. לעיתים, אנשים מסוימים מצליחים להתחיל תהליכים כאלה, מתוך בחירה מודעת, כדי פשוט לחיות בטוב יותר, וגם זה מבורך.

בכל מקרה, ישנן דרכים רבות, שונות ומגוונות, המאפשרות ללמוד את עצמינו, להכיר את המנגנונים הפנימיים שלנו, לעבור ריפוי של ממש, ולהמשיך להתפתח עוד ועוד. בכל פעם, אנחנו זקוקים למשהו קצת אחר, בדרך אחרת, ועם כלים חדשים.

ביחידת ההתפתחות שלנו, ניתן למצוא מגוון גדול מאוד של דרכים: בקבוצה או בפרטני, במילים או דרך הגוף, בתהליך ארוך או קצר, בסדנת מודעות או סדנה בנושא ספציפי (כמו: הכנה לפגישה חשובה)  ועוד מגוון גדול ורחב.

ההזמנה שלנו היא לעשות בכל פעם צעד, ועוד אחד, וכך להתקדם לעבר חיים של שמחה, הגשמה ואהבה. בכל פעם לבחור באחת מהאופציות הרבות הקיימות מסביב.

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולשתף אותנו בשאלות, לבטים או בקשות, ויחד נבנה את מה שמתאים לכם כרגע, בכל פעם מחדש.

אירועים קרבים