יצירת זוגיות

ליצור לעצמינו זוגיות נתפס אצל רוב בני האדם כמהלך טבעי ופשוט, שצריך לקרות מעצמו.
אמנם, זוהי הציפייה, אך הציפיה הזאת אינה באמת ריאלית. זוגיות מתחילה במשיכה רומנטית, באהבה שמסנוורת את עיני בני הזוג מלראות שם כל מיני דברים, הן על עצמם, והן על בן הזוג שלהם, וטוב שכך. לתהליך ה"עיוורון" הזה יש תפקיד חשוב להמשך החיים הזוגיים, ועל כך אפשר לקרוא ….

הענין הוא, שאם אנחנו בודקים באומץ את מערכות היחסים שלנו, אנחנו יכולים לראות שם דפוסים שחוזרים על עצמם שוב ושוב בקשר ובתקשורת, בחירה בבני זוג דומים, כשלונות חוזרים ונשנים, או "סתם" חוסר סיפוק מהקשר כפי שהוא. לעיתים בוחרים ללכת מקצה לקצה, ובוחרים בן זוג ששונה לחלוטין, בדיוק ההיפך, מבן הזוג הקודם. מכירים?! אבל גם זה לא משרת את הצורך האמיתי של נשמתכם.

לבחירה בבן הזוג יש משמעויות רבות, שכן זה מלווה אותנו להמשך כל חיינו, ומשפיע עלינו יום יום בשל המשמעות הרגשית שזוגיות הינה עבורינו. משום כך, חשוב מאוד להגיע למצב, בו אנו מודעים לעצמינו, למקום ממנו אנחנו עושים את הבחירות שלנו, לצרכים ולמשאלות הלב שלנו, לדפוסי התקשורת שלנו, למחויבות שלנו, ועוד ועוד.
זוגיות שתתחיל ממקום יותר מודע ומפותח, של כל אחד מבני הזוג, וזוגיות שבני הזוג יגיעו אליה עם כלים טובים ליצירת תקשורת, פתיחות ושיתוף, תראה ותרגיש אחרת לחלוטין, ותהיה מספקת, מצמחת וכמובן מאוד משמחת. זה חשוב מאוד לעשות את התהליך הזה עוד לפני שאתם נכנסים לתוך קשר מחייב, משום שכך אתם יכולים לזמן לחיים שלכם את האדם המתאים לכם בדיוק, לפי מה שנדרש לכם, כעת, באופן מודע ונבחר. זה חשוב גם על מנת לבנות את הקשר הזה מתחילתו, באופן שמאפשר פתיחות ושיתוף, תקשורת מכבדת וקשר שיוויוני ובגובה העיניים.

ומי מאיתנו לא היה רוצה את זה עבור עצמו?

אירועים קרבים