ילדי העידן החדש

"הילדים של היום זה לא הילדים של פעם" – מי מכם שלא שמע את המשפט הזה, שיקום…
ואכן, הילדים של היום באמת שונים באופן מהותי, מאלו של פעם. הילדים של היום מגיעים לעולם הזה הרבה יותר חכמים, הרבה יותר מחוברים טכנולוגית, רגישים, מרגישים, מרשים לעצמם דברים שמבוגרים מהדור הקודם לא הרשו לעצמם, מכירים יותר בערך עצמם, ויודעים יותר לדרוש את המגיע להם.

רוב ההורים (והמורים) רואים בכך משהו שלילי. אבל האמת היא שיש בכך הרבה מאוד מן החיובי. הפרשנות השלילית של המבוגרים, למהות הזאת של הילדים, נובעת מעיקר מחוסר הידע שלהם איך להתמודד עם הילדים הללו, ובשל הציפיות מהם, שהם יתנהגו בדרך מסוימת וייכנסו לתבנית ספציפית, אליה הם לא מוכנים להיכנס (וטוב שכך).

אם ננסה ללמוד את הילדים של העידן הנוכחי, ולהכיר אותם כמות שהם, נגלה שיש לנו המון מה לקבל מהם. הילדים הללו הם מתנות גדולות, והם מאתגרים את יכולת ההשתנות שלנו. הצורך להשתנות מתמדת הינה צו השעה בדור הנוכחי. מי שלא יידע להתפתח כל הזמן וללמוד דרכים חדשות, לא יוכל להתקדם עם העולם הזה. הילדים שלנו מחייבים אותנו לכך, ובאופן הזה הם מורים גדולים עבורינו.

אני מזמינה אתכם לשינוי גישה, להתחברות לילדים הללו, ללמידה מהם, ולרכישת כלים חדשים וטובים להיות להם הורים טובים, ולעצמכם ליצור משפחה לתפארת.

אירועים קרבים