משפחה

המשפחה הינה רבת משמעות וערך לכל אחד. משפחה זה בעצם המון דברים יחד. זה האנשים עצמם: החל בהורים שלנו, האחים שלנו, סבים-סבתות, דודים ודודות, אחר כך הילדים שלנו, בני זוג של הילדים שלנו וכך הלאה, אבל משפחה זה גם מערכות היחסים שלנו עם כל אחד ואחד, וגם מערכות היחסים של האחרים ביניהם, שמשפיעות עלינו ישירות ובעוצמה, זה המשמעות שאנחנו נותנים למשפחה, זה מקור הכוח שלנו, וגם המקום בו אנו מרשים לעצמינו לפרוק, זה מקום בו אנחנו משקיעים המון אנרגיה, זה המקום עליו אנחנו הכי מפחדים, אותו אנחנו בדרך כלל הכי אוהבים, זה ים של רגשות, מסוגים רבים ושונים, זה עליות וירידות, זה אמונות רבות על איך ומה צריך להיות, ועוד הרשימה ארוכה ומתמשכת.

המשפחה הינה מעגל חיים שתופס הרבה משמעות ואנרגיה. משום כך, אם אנחנו רוצים ליצור שם משהו שנכון לנו וטוב לנו, עלינו לדעת לנהל את עצמינו שם, להכיר את הדרכים המתאימות לכך, ולדעת ליצור לעצמינו מציאות חיים נבחרת, בכל רגע ודקה. זה ממש לא טריויאלי, כאשר המעורבות הרגשית שלנו כל כך גדולה ומורכבת. לעיתים לא קל ולא פשוט – ויחד עם זאת ממש ממש אפשרי.
דרושה לכך מודעות גבוהה, רצון בלתי מתפשר להצליח, מוכנות לוותר מידי פעם על האגו (לא קל) כלים, הכוונה ותמיכה. את כל אלה ועוד, ניתן לקבל אצלינו, במגוון של דרכים ושיטות.

אירועים קרבים