ליאה ארד

בהכשרתי המקצועית – אני פסיכולוגית ומדריכה מומחית של אנשי מקצוע מהתחום.

בהוויתי האישית – אני אוהבת בני אדם באשר הם, קטנים או גדולים, שחורים או לבנים, דתיים או חילוניים, כל אלה, סממנים חיצוניים, לא משנים לי בכלל, כי למה שאני מחוברת, זה למהות של כל אחד, למי שהוא באמת, עמוק עמוק בתוכו.

בתוככי נשמתי – אני אדם מתפתח, שעושה כל הזמן דרך, שצומח כל הזמן, שמתבונן על עצמו ועל העולם, שיוצר ובעיקר מגשים: אני אשה שמגשימה את ייעודה, ממלאה את שליחותה, ואני גאה להיות כזאת, ולהכיר בזה.

מאז ומתמיד, אפילו במשחקי הילדות שלי כילדה קטנה, כבר "הייתי" מורה, גננת ואפילו רופאת ילדים. תמיד רציתי לעבוד עם ילדים. ילדים הם ציפור הנפש שלי!!
אני מאמינה, שהילדים נקיים וזכים, מחוברים למהותם הפנימית, ומבקשים להגשים את עצמם בדרך המיוחדת האישית שלהם.
אנחנו המבוגרים קצת מבלבלים אותם, ומשכיחים להם מי הם רוצים ויכולים באמת באמת להיות.

בעצם, כולנו ילדים. כולנו סוחבים פגיעות מסוגים שונים מגיל הילדות שלנו, כולנו רוצים לחזור להוויית התום, הנקיון, היצירתיות והחופש, שיש לילדים כשהם נולדים. בכל גיל, כולם מבקשים לעצמם את החיבוק ואת האהבה, שקיבלנו רק כשהיינו ילדים.

בוגרים ככל שנהיה, בני 20, 50 או 80, עדיין ילדים אנחנו (ויהיה מי שיגיד: ילדים של אלוהים), ואם רק נסכים לגעת ולרפא את החלקים הפנימיים שלנו, אם נסכים להתחבר לילדי שבנו, לילד שאנחנו, נוכל גם אנחנו להיות שמחים, מאושרים, מחוברים למהות האמיתית שלנו, מלאי אהבה וטוב.

כך שבעצם בעצם, אני כן עושה את מה שחלמתי עליו בילדותי: מרפאה, יותר נכון מאפשרת לרפא, את החלקים הילדיים שלנו, ומלמדת אנשים להגיע לחיות חיים הרבה יותר מלאים, מאושרים, טובים, שמחים, עם המון אהבה, ויחסים פשוט נפלאים!

יכולת מופלאה איתה הגעתי לעולם, מאפשרת לי לקחת תהליכים רגשיים מסובכים, לפשט אותם ולהבנות מהם דרך חיים. כך עם העולם הפסיכולוגי שלנו, וכך גם עם החלקים הרוחניים.

אני אדם פרקטי ומעשי, מחוייב לתוצאות בחיים שלי, ושל כל מי שאני במחיצתו, וזה הביא אותי ליצור לעצמי, ועכשיו גם ללמד, המון כלים, פשוטים וישימים, מיידיים ובעלי תוצאות בכל תחומי החיים.

כך יצרתי את יצירת הדגל שלי: "מסע בשביל הנשמה" על כל סוגיו, "המסע אל אצמי" "אני והעולם" "אני יוצר את עצמי" ובית הספר למאמנים.
כך אני עובדת, וכך אני חיה את החיים.
כך אני צועדת, בשביל הנשמה שלי.
ואני מזמינה אותך להצטרף לדרך המיוחדת הזאת!

אני מאמינה, שלכל אחד הזכות, ואולי אפילו החובה, לחיות חיים מלאי אהבה, שמחה והגשמה, ואני כאן ללוות, להדריך ולתמוך, בכל מי שבוחר בדרך הזאת.

לאורך 10 השנים האחרונות, הכשרתי מאמנים רבים, מטפלים ומנחים, להיות מובילי דרך בעצמם, ולעשות למען הריפוי בעולם.

תודה לצוות האהוב שלי, השותף לעשייה במחויבות שאין דומה לה.

תודה לילדי המדהימים – המורים הגדולים שלי לחיים!

ותודה לך אלוהים, על שאתה תמיד איתי.