בשביל ההורות

באמונה שלי, כל ילד הוא מתנה להוריו. כן, כן, ברור שגם אתם חושבים ככה, אבל האם אתם גם חיים ככה? האם אתם חיים באמת מתוך האמונה הבסיסית שהילד שלכם, קשה ככל שיהיה, מרגיז ומציף לעיתים, מתסכל ומכאיב לא פעם – האם גם ברגעים הללו אתם פועלים מתוך מקום פנימי של: "גם עכשיו כשהוא כזה הוא מתנה עבורי"? ברור שלא, וזה הכי טבעי שאפשר.

אנחנו ב'מרכז ליאה ארד' יודעים לתת לך את הכלים ואת הדרך, להתייחס לילד אחרת, כך שממילא יהיו הרבה פחות חיכוכים ועימותים, ולאפשר לך לפתח את הקשר והחיבור ביניכם, כך שתהיה לכם מערכת יחסים מעצימה ומרגשת, כפי שאולי רק חלמתם עליה.
כי הלוא מה שבאמת חשוב, זה שהקשר ביניכם יהיה כזה, שהילד שלכם תמיד ירגיש שאתם המקום הבטוח בשבילו, שאתם הכתובת עבורו לרגעים שמחים או מתסכלים, שמה שחשוב לו זה המשפחה שלו, ושאתם תוכלו להרגיש את זה.

במקום לנסות לחנך אותו, דרך נסיונות השתלטות עליו, דרך רצון להפוך אותו למה שאתם חושבים שהוא צריך להיות, באופנים שממילא רק מייצרים או התנגדות או כניעה טוטאלית ומחיקת האישיות של הילד, בואו נחזק את הילדים שלנו להיות מי שהם בוחרים להיות, בואו נאפשר להם לפתח ולטפח את עצמם, בואו ניתן להם לחלום חלומות משל עצמם ולהגשים אותם, ולא את החלומות הלא ממומשים שלנו, ההורים שלהם…

בואו לקבל את כל הכלים והאמצעים ליצור לכם הורות מלהיבה ומרתקת, גם ברגעים הכי קשים.

אירועים קרבים