כסף ושפע

מערכת היחסים שלנו עם כסף, היא מורכבת ופתלתלה. כולנו רוצים כסף, ורצוי הרבה, אבל יש לנו גם כל מיני אמונות פנימיות לגבי כסף, ולגבי עד כמה באמת "מותר" לנו שיהיה לנו כסף, אמונות שאספנו בבית ההורים, שלחלקן אנחנו אפילו לא כל כך מודעים, ואלה בעצם לא מאפשרות לנו לחוש את השפע.

כסף הוא רק אחד ממרכיבי השפע שלנו. הכסף הוא סממן חיצוני לשפע. לתפיסתי, השפע שלנו לא נמדד בכמות של מה שיש לנו, אלא ביכולת שלנו להרגיש שאנחנו בשפע, ללא תלות בכמות הפיסית, החומרית, של אותו דבר. בעצם, שפע הינו הוויה, שאו שאנחנו הווים אותה, או שלא.
ברור שכולנו רוצים שפע, אבל לא כולנו באמת ממש חווים שפע. מי לא מכיר את המצב בו יש לנו הרבה ממשהו, למשל, אפילו בית יפה, על כל מה שאנחנו צריכים בתוכו, ועדיין אנחנו לא מרגישים בשפע?!

תחושת שפע נוצרת ממקום עמוק ומהותי, ויש לה השלכות על כל החיים שלנו, וכמובן על תחושת האושר שלנו. זהו נושא שהעבודה עליו חשובה ביותר, על מנת להגיע לחיות בטוב. זוהי דרך בה יש ללכת צעד ועוד צעד, לרדת עמוק רובד אחר רובד, ולייצר שינוי בתחושה הפנימית, עוד ועוד בכל פעם.

לפתח את הוויית השפע בתוכנו זוהי עבודה מתמשכת ותהליך חשוב מאין כמוהו.
אתם מוזמנים לעשות זאת איתנו, ב"מסע אל עצמי", או באימון אישי, או בכל דרך בה תבחרו – העיקר שתלכו על זה. זה חשוב עבור כל מה שתעשו.
בהצלחה!

אירועים קרבים