קריירה

הקריירה שלנו היא אחד הדברים החשובים לנו ביותר. זהו אחד המקומות המקנים לנו סיפוק, פרנסה, תעסוקה, תחושת ערך, הצלחות, הגדרה עצמית, ועוד ועוד. משום כך, חשוב מאוד לממש אותה בצורה שנכונה לנו, שמחזקת אותנו, שנותנת לנו כוח.

במקרים רבים אנשים בוחרים את המקצוע שלהם, ורצים אחרי הקריירה שלהם, ממקומות פנימיים שממש לא נכונים להם עצמם. לעיתים אנחנו בוחרים את הכיוון המקצועי שלנו, כהמשך לדברים ששמענו בבית, או מתוך רצון לספק את המשאלות הלא ממומשות של אחד ההורים שלנו; לעיתים כי זה פשוט הכי נוח, או כי זה מה שאנחנו חושבים שהכי נחשב בחברה שלנו, או הכי "מכניס" כלכלית, ועוד כל מיני סיבות, שבסיכומו של דבר מייצרות בתוכנו מצב של אי שביעות רצון וחוסר סיפוק, למרות שחיצונית הכל כאילו בסדר. מדבר אליכם משהו מזה?!

הקריירה שלנו אמורה להיות מקור לסיפוק והגשמה, כיף והנאה, ואם כשאנחנו בעבודה אנחנו בלחץ, במירוץ, בחוסר איזון, ללא זמן לחיים אישיים, ובסוף גם ללא הנאה ותחושת סיפוק והגשמה, הרי שעלינו לבדוק מה מתוך כל ההתנהלות שלנו שם, לא עובד לנו נכון. את זה ניתן לעשות בדרכים שונות, הן באימון אישי, או בתהליכים קבוצתיים, וכאלה יש לנו מגוון במרכז ליאה ארד.

אירועים קרבים