הדס הוטניק

שמי הדס והיום אני מסכימה להקשיב וללכת אחרי מה שהלב שלי אומר.

יש לי משפחה מדהימה, בעל יקר בשם שמעון ושלושה בנים חמודים, אסף, עומר וניר. אנו חיים כבר שנים רבות, בנחת באהבה ובהרמוניה רבה.

לפני כעשור, לאחר שהילדים כבר קצת גדלו, משהו בתוכי התעורר.

האם ללכת לעבודה כל בוקר ולהיות עם המשפחה וחברים, לצאת לבילויים וליהנות זו כל משמעות החיים?

היה ברור לי, שנועדתי להגשים משהו בחיים הללו מעבר לקיום היומיומי. עלי "להעביר משהו הלאה" ולא רק למשפחה. במקביל גם צפו ועלו זיכרונות ילדות כואבים.

זה הוביל אותי להתחיל בעבודת התפתחות וצמיחה אישית, אך את המקום המדויק לי עוד טרם מצאתי.

עד שבתחילת שנת 2005 הגעתי לערב היכרות עם "בשביל הנשמה" (שמו הקודם של "מרכז ליאה ארד").

באותו הערב הייתי בהתנגדות ובביקורת, ואפילו לא ידעתי למה. יחד עם זאת משהו משך אותי לשם. הרגשתי בלב, זהו בדיוק המקום שאני מחפשת להתפתח בו, "לכי על זה".

אז הלכתי בעקבות הלב ואני מאושרת שהקשבתי.

הגעתי הביתה, לבית השני שלי.

להיכנס בשעריו של המקום, האנרגיה שהוא משרה, מרחיבה את הלב והנשמה.

את הדרך במרכז התחלתי במסע 1 (המסע אל עצמי), התחלתי לזהות מה מפעיל אותי ומה, כאמור, פשר ההתנגדויות שלא פסקו לכל אורך המסע וגם בזה שלאחריו (מסע 2).

הדרך שצעדתי וצועדת בה גם כיום (כמובן ), הכלים היישומיים שרכשתי, האהבה הגדולה שהוענקה לי, הקבלה המלאה, העדר השיפוטיות ועבודה עצמית אדירה שעשיתי, חוללו את השינוי. התחלתי להרגיש כיצד מחלחל לו הריפוי לתוכי, פצעי ילדות עוברים תהליך של ניקוי, התמרה וריפוי, נעשה שקט, נוצרת שלמות עם מי שאני, מתעצם לו הביטחון. וגם גיליתי "על הדרך" שאפשר לשפר מערכות יחסים שהיו נפלאות ולהפוך אותן לנפלאות אף יותר, פשוט ת ע נ ו ג וכיף גדול.

בהיותי מנחה מאמנת ומטפלת מצאתי גם את האופן בו אני יכולה להביא לידי ביטוי, באופן נרחב, את המתנה שקבלתי, אהבת אדם רבה ועצומה.

אני יכולה לומר בסיפוק, שאני בתהליך הגשמה של מה שנועדתי להיות.

אני מובילה אנשים דרך, מסייעת להם לייצר לעצמם חיים טובים יותר מלאי אהבה, שמחה, הגשמה והמון ריפוי, בדיוק כפי שאני מצאתי את דרכי.

 

שתפו עם חבריכם בפייסבוק

סגור לתגובות.