מעברים

ליאה ארד

אנשים יקרים לי שלום רב לכולכם,

בימים אלה אני עמלה באריזת המקום שהיה ביתי ב 28 השנים האחרונות,

ואני נפרדת ממנו לתמיד, בכאב גדול גדול (שמהול בתחושת הוקרה ותקווה לחיים חדשים).

תוך כדי מיונים והתארגנויות, פגשתי אתמול את רוב ההסטוריה שלי, בכתובים, בחפצים, ודרך זה כמובן גם בזכרונות, בלב.

תהליך פרידה, ניקוי ושחרור עמוקים מאין כמותם.

תוך כדי התהליך הזה, עברו לנגד עיני תמונות רבות מחיי, ארועים מכוננים, רגעים משמעותיים, אנשים חשובים, ועוד ועוד. ביניהם עלו גם המון זכרונות מתהליך הצמיחה של המשכן לאורך השנים הללו, מהריפוי הרב שקרה לאנשים שהגיעו בצל קורתנו, מהאנשים ששומרים עדיין על קשר, וגם מאלה שלא.

הזכרונות הללו הביאו אותי להתעורר הבוקר בשעת בוקר הזויה, ולשבת לכתוב לכם מייל, להזכיר לכם אותי ואת הדרך, לברך אתכם, לאחל לכם דברים טובים, וגם אולי דרך זה לעורר אתכם להמשך התפתחות וצמיחה שלכם, איתנו או לא איתנו, ואפילו אולי גם לחזור להיות בקשר.

משום שהיה לי חשוב שכולכם תפגשו את מה שאני כותבת אליכם, בחרתי הפעם לשלוח לכם את המייל דרך קבוצות הגוגל.

כמו כן, אני מזמינה את מי שלא מקבל מיילים/ניוזלטר שלנו דרך תכנת הדיוור, או שלא קורא אותם, לחזור ולקרוא את המיילים, בהם אני משתפת הן לגבי התהליך האישי שלי, הן לגבי דברים חדשים שאנחנו יוצרים במשכן, תובנות חדשות ועוד דברים דומים. כמו כן, אתם מוזמנים להשפיע על התכנים שיהיו במיילים, דרך בקשות שלכם לנושאים ספציפיים, לדרכים מסוימות או לכל מה שיעלה בלבכם או במוחכם.

בזמן הקרוב אני מתכננת להיות פעילה יותר אישית במיילים הללו, ולכתוב אליכם יותר ויותר דברים חדשים, מלמדים, פותחים. אני אשמח לכל תגובה שהיא, שתוכל לדייק יותר את מה שיגיע אליכם על פי רצונכם. למי שלא מקבל מיילים שלנו, בסוף המייל אפרט מה יש לעשות על מנת לחזור/להתחיל לקבל אותם.

כמו שאתם יודעים, שינויים רבים מאוד חלו במשכן בשנים האחרונות בכלל, ובשנה האחרונה בפרט, הן לאור המצב הכלכלי והן בשל המתנה שבחרה לבקר את גופי.

תהליך מאוד מאוד משמעותי שעברתי בתשעת החודשים האחרונים (זמן הריון ולידה…), ילד אצלי תובנות רבות, ניקוי גדול מאוד, וכמובן יצר פתחים לדרכים חדשות וכלים נוספים רבים.

בחודשים הקרובים אתחיל אט-אט להעביר את הידע החדש שלי אל האנשים אשר יבחרו לבוא ולקבל אותו, ואני אשמח כמובן אם כל אחד ואחד מכם יהיה בין אלה.

הדבר הראשון החדש אותו אני כבר מממשת, הוא סדנא מיוחדת למאמני המשכן ובוגרי מסע 3, אשר תעביר אליהם ידע חדש והתפתחות רבת עוצמה.

את כל שאר הדברים אני בונה ואמשיך ליצור ולהפיק בחודשים הקרובים, אט-אט ובטוח, תוך שמירה על איזונים אישיים וקצב חיים הולם.

על כל אלה ועוד אכתוב לכם, כמובן, ברגע שיהיו מוכנים, ואשתדל גם לשתף אתכם תוך כדי ההתפתחות שלהם.

בשלב זה אני מבקשת לברך כל אחד ואחד מכם באופן אישי, על היותכם האנשים שאתם, על שזכיתי להכיר אתכם ועל כל מה שלמדתי מכם בזכות זה.

אז נכון שאני לא עומדת מולכם בפיסי, ולא מסתכלת ישר לתוך עיניכם, אבל אני בהחלט מתכוונת לכך במלואי. הייתי שמחה אם בעוד רגע תעצמו לכמה שניות את העיניים, ותרגישו את הברכה שלי אליכם, נכנסת לתוך לבכם ומשנה את הווייתכם. אני הלוא מכירה כל אחד ואחד מכם (כמעט) באופן אישי מאוד, חלק יותר וחלק פחות, ואני באמת באמת מרגישה תודה גדולה על הזכות להתלוות אליכם מתישהו לאורך הדרך, שלכם ושלי.

אז עצמו רגע את העיניים, קחו נשימה עמוקה, והרגישו את האהבה שלי והוקרת התודה, ממלאים את כולכם. תודה רבה!

לפני מספר ימים חזרתי מיומיים בטבע של מסע 1 שאני מנחה. מאז, אני קוראת את המיילים שהאנשים היקרים הללו כותבים לאחר הטבע, ובאופן עקבי דמעות שוטפות את לחיי עם כל מייל שמגיע.
זה כל כך מרגש, שוב ושוב, לדעת כמה ריפוי אפשר לעבור בתקופה כל כך קצרה, כמה אנשים, משפחות וילדים משנים את חייהם בזכות התהליכים הללו, וכמה מערכות יחסים משתדרגות לבלי הכר לאחר היומיים בטבע.

כמה אהבה יש בכל אחד מאיתנו!
כמה אנחנו כמהים לתת אותה, לקבל אותה ולהרגיש אותה במלואה.
כמה זה מפחיד, כמה פשוט וכמה מרפא!!!

בימים אלה אנחנו פותחים את ההרשמה למסעות יוני, ואני מזמינה בליבי את כל מי שמבקש לעצמו עוד ריפוי וצמיחה, להגיע לחוות אותם בדרך המיוחדת שלנו.

בחודש יוני ייפתחו 2 מסעות 1. את אחד מהם, זה של הבוקר, אני אנחה במשכן בבית ברל, ואת השני, זה של הערב, יהודית תנחה בתל אביב.

אתם ממש מוזמנים לשלוח את יקיריכם לעבור את דרך הריפוי שלהם, עבורם, עבורכם ועבור בני המשפחות שלהם ושלכם.

כמו כן, אנחנו פותחים 2 מסעות 2, אשר יונחו על ידי אתי, מסע ערב ומסע בוקר, בבית ברל.
מי מכם שעדיין לא עשה מסע 2, ממש מוזמן לעשות זאת, משום שההתפתחות בו היא גדולה מאוד.
מסע 2 גם מאפשר להגיע לקורס מאמנים, אשר הינו התפתחות ענקית! נוספת, וגם אפשרות להיות מאמן ולהשתתף שוב ושוב במסעות ולחוות צמיחה אדירה!!

למסע 1 הקרוב, שנפתח ממש בעוד פחות משבועיים ומונחה על יד אתי, נותרו עוד מספר מקומות, ורצוי לגברים.
אם יש לכם את מי להפנות בזריזות, זה הזמן.
כמובן שאם אתם זקוקים לעזרה כלשהי מאיתנו, אנא פנו אל מי שמרגיש לכם הכתובת הנכונה ביותר עבורכם.

אני ממש ממש אשמח לשמוע, שאתם בוחרים להתקדם עוד בשביל ההתפתחות וההגשמה שלכם, ואני אשמח עוד יותר, לדעת שאתם עושים זאת איתנו, במרכז ליאה ארד, ובשביל הנשמה.

אני אגיע לפגוש אתכם במסעות שלכם, ואראה אתכם בתהליך שלכם, אחבק ואודה על כך עוד.

מחכה לכם מאוד,
מאוד אשמח לחידוש כל הקשרים,
נעשה גם פעולות יזומות לצורך מפגשים משותפים,
נעדכן אתכם לגבי הכל,
הצוות המקסים שלנו עומד לרשותכם בכל שאלה וענין:
אתי שעומדת בראש, יורם, אלי, רוית וערן.

גם אני כאן, כמו שאתם רואים, אלא שאני עדיין באופן מדוד ביותר… וקצת יותר בכל פעם J.

שיהיו לכם ימים נפלאים מכל,
מחבקת חיבוק ענק, תרגישו,
ומחכה לראות אתכם בקרוב מאוד,
בכל דרך שהיא,
במסע 2 שלכם,
או דרך יקיריכם שתשלחו למסע 1,
או במפגשים שיהיו.

אשמח מאוד לקרוא תגובות שלכם, להגיב וגם להענות.
באהבה גדולה ובים של תודה והוקרה,
ליאה.

שתפו עם חבריכם בפייסבוק

10 תגובות על “מעברים”

 1. אייל בק הגיב:

  ליאה יקרה
  בתור בוגר מסע 1 די מזמן, הייתי שמח לקבל אפשרות לבצע "ריענון כלי עבודה". משהו קצר, סוף שבוע מרוכז אחד או "יומיים בטבע".
  זאת ללא קשר לכוונה להירשם או לא להירשם למסע 2.
  אני עוקב אחרי "המסע האישי" שלך ומאחל לך הצלחה במעלה הדרך!!

  חיבוק עז

  אייל בק

 2. קארן הגיב:

  ליאה יקרה ואהובה מאוד…
  אני מאושרת לדעת שאת ממשיכה בעוצמה ובנחישות לעזור לעוד ועוד אנשים ומשפחות וילדים לשנות את חייהם ולהפוך אותם לחיים טובים מלאים באהבה ובמודעות אני קוראת את המיילים שלך באופן קבוע כי הם עושים לי ממש טוב אומנם אני לא מגיבה …אני מאחלת לך בהצלחה רבה בביתך החדש מאמינה מתכוונת שבעיקבות המעבר יגיעו הרבה דברים חדשים ומדהימים לחייך מאחלת לך בריאות טובה המון שימחה אהבה עשייה וצמיחה, ואני שוב מודה לך על כל מה שהבאת לחיים שלי ןבמיוחד על האהבה ללא תנאי ועל האמון שנתת בי לאורך כל דרכי במישכן, בחרתי להתרחק מהמישכן בפיזי לאור הקושי שלי לעמוד מול גילוי המתנה שהגיעה לבקר בגופך אבל בחרתי להתעדכן באופן קבוע דרך המיילים ודרך הפירסומים בפייסבוק. אז בנתיים שיהיה סופ״ש ומעבר קל למעונך החדש וכמובן חיבוק גדול מאוד ומלא אהבה מימני קארן

 3. מיכל ארץ הגיב:

  ליה שלום רב
  אני נושמת את ברכת האהבה שלך רואה את עיניך לנגד עיניי ומנסה להבין איך לעזאזל עושים זאת וסליחה על הביטוי וכן אני כבר יודעת שאני אדם חזק. בימים אלה עומדת אני בפני סיום מסע 2 האמת שברגעים אלו אני מתאוששת ממחלה אך הנקודה היא שמרגע התחלת מסע 2 אינני מפסיקה לבכות. אתי המאמנים ובכלל החברים אומרים שאני עמוק עמוק בתוך התהליך רק שאני רואה הבזקי אור קטנים והקושי רב ועצום ,אני מבינה שיש לי הרבה מה לנקות כי עברתי דברים קשים בחיי ובפעם הראשונה אני נותת לעצמי להרגיש ולהתקרב לעצמי זה לא קל אך החלטתי שאני צוללת , אתמול התחלתי לקחת כדורי הרגעה כי כבר לא יכולה יותר מזה זמן רב הרגשת הבדידות מעיקה מאד עלי כרגע אינני עובדת והכל מסיבה אחת להתמקד רק במסע אל תוך עצמי.
  ידוע לי שקיבלתי הרבה כלים אך כרגע חוץ מסלט אחד גדול אין לי כלום בראש וטוב שכך כי אינני יכולה לשאת כלום מזלי הגדול שיש לי חברים קרובים במסע ועוד אנשים מחוץ למסע ששומרים על שפיותי, כרגע אני זקוקה להדרכה ולהכוונה כדי לא התברבר ולהסתרבל שוב

  אשמח לשמוע ממך
  בברכה
  מיכל ארץ

 4. Suivre Téléphone הגיב:

  MyCellSpy est une application puissante pour la surveillance à distance en temps réel des téléphones Android.

 5. Meilleure application de contrôle parental pour protéger vos enfants – Moniteur secrètement secret GPS, SMS, appels, WhatsApp, Facebook, localisation. Vous pouvez surveiller à distance les activités du téléphone mobile après le téléchargement et installer l'apk sur le téléphone cible.

 6. Suivre Téléphone הגיב:

  Cela peut être ennuyeux lorsque vos relations sont perturbées et que son téléphone ne peut pas être suivi. Maintenant, vous pouvez facilement effectuer cette activité à l'aide d'une application d'espionnage. Ces applications de surveillance sont très efficaces et fiables et peuvent déterminer si votre femme vous trompe.

 7. Suivre Téléphone הגיב:

  Suivre le téléphone portable – Application de suivi cachée qui enregistre l’emplacement, les SMS, l'audio des appels, WhatsApp, Facebook, photo, caméra, activité Internet. Idéal pour le contrôle parental et la surveillance des employés. Suivre le Téléphone Gratuitement – Logiciel de Surveillance en Ligne.

 8. NaomiN הגיב:

  You have mentioned very interesting details! ps decent web site.Raise blog range

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *