מהסוף הרע לסוף הטוב, מיוחד ל 21-12-12

ליאה ארד

שלום רב לכולכם  אנשים יקרים,

אני מניחה, שחלקכם ודאי יודע, שנכתב רבות, בכל מיני כתובים, עתיקים וגם עכשויים, שביום 21.12.12, חל "קץ העולם". יש לכך הסברים מגוונים, שלא אכנס אליהם כאן. חומר רב ניתן למצוא על כך באינטרנט.

 גם מכיוון המדע מגיעים כל מיני עדכונים, על שינויים מגנטיים, אלקטרומגנטיים וגם גלקטיים, היפוך הקטבים ועוד, שמשפיעים עלינו ומייצרים בפועל, לבני האדם, קשיים זמניים ושינויים עמוקים.

במשך שנים רבות, היה ברור ליודעי המידע הזה, ש"קץ העולם" משמעו קץ פיסי, הרס וחורבן העולם.
כיום ידוע, שהכוונה שונה לחלוטין. לשמחתנו, העולם אינו עומד להסתיים באופן פיסי. העולם עומד להסתיים במובן החברתי הנוכחי שלו. העולם כפי שהכרנו אותו עד היום, עומד להשתנות. והשמחה הגדולה עוד יותר היא –
שהעולם עומד להפוך לעולם טוב הרבה יותר.

בעצם, אנחנו, שחיים בתקופה העכשוית, קיבלנו מתנה גדולה, והיא: להיות יוצרי השינוי. להיות שותפים ואפילו מחוללים, של שינוי עולמי, שינוי בסדרי גודל, שינוי יקומי, ממש ככה!
ניתנה לנו ההזדמנות הגדולה, לחולל בעצמינו שינוי, וליצור לעצמינו עולם חדש, טוב הרבה יותר, שוויוני, שמח, אוהב ומחובר. לחולל בעצמינו שינוי, תרתי משמע: בעצמינו – כלומר שאנחנו נעשה את השינוי הזה, מבלי שנחכה שאחרים יעשו אותו. ובעצמינו השני – הכוונה היא שהשינוי אותו עלינו לחולל, הוא קודם כל בתוך עצמינו, במי שאנחנו, בעולם המושגים והאמונות שלנו, במטרות והערכים שלנו, בדרכים שלנו, וכל מה שעוד קשור בזה, כך שניצור עולם יפה וטוב.

בימים אלה, התהליך הזה הוא בעיצומו, וכל אחד מאיתנו מרגיש משהו בעוצמות גבוהות. חלקינו מרגישים כאילו הקרקע נשמטת מתחת לרגלינו, לחלקינו חוסר סבלנות גדול, רבים מאיתנו רוצים לשנות, לעשות שינויים, לעשות אחרת, ושאלות רבות נפתחות לנו.

הימים הללו, היום, מחר והתקופה הקרובה, שעת רצון ומבחן היא לנו. בימים אלה ממש, ישנה קריאה פנימית אצל כולנו, להתחבר למקור הראשוני שלנו, למקור האלוהי בתוכנו, לנשמה שלנו, ולהיות בעלי ערך ומשמעות בעולם שלנו. כל מה שאתם חווים ומרגישים בימים הללו, מכוון אתכם לשם, או יותר נכון לכאן, למקום הזה בתוככם, שמבקש להיות בעל משמעות, ליצור את החזון, להגשים את הייעוד ואפילו לממש את השליחות.

כך בעצם, ניתנת לנו ההזדמנות להגשים את עצמינו, את תפקידנו וייעודנו בעולם הזה, באופן מדויק ומשמעותי.  

העולם שלנו הולך למקום טוב הרבה יותר!
פרוש הדבר, שאנשים יהיו יותר קרובים אחד אל השני, יותר מרגישים, יותר משתפים. יותר קירבה ופחות הפרדה בין בני האדם ובין אומות העולם. יותר חיבור – פחות שתלטנות, יותר שלום – פחות מלחמה. העולם הולך ונהיה מודע יותר ויותר, גם רוחניות מעשית מתפתחת, וכחלק מזה, הולכת וברורה לנו משמעות הבחירה. אנחנו הולכים ומבינים שיש לנו בחירה אישית בכל מעשינו, שכל מה שאנחנו עושים הוא תוצר של בחירות, ושיש בידינו לבחור בכל פעם מחדש. בקרוב אכתוב פוסט נפרד על נושא הבחירה.

בימים אלה חשוב יותר מכל, להבין, להפנים וגם ליישם, את תפיסת האחדות. העולם הוא לא אוסף של פרטים בודדים ונפרדים, אלא שכולנו כולנו, בני אדם שווים, כל אחד מאיתנו טוב בדיוק כמו השני, וכאשר אנחנו פוגעים בשני, בעצמינו אנחנו פוגעים. והדרך היחידה לייצר לעצמינו עולם טוב יותר, היא דרך להיות יחד!!!
ביחד נוכל לייצר לעצמינו, ולילדינו, עולם שמח, עשיר, בריא בכל המובנים, וחווית אושר והגשמה. כל עוד נחפש להיות 'טובים' יותר מהשני, כל עוד נרצה להיות שונים אחד מהשני, כל עוד האגו ימשיך לנהל אותנו, ככה ייראה העולם שלנו. רק קבלה מלאה אחד את השני, רק ידיעת השיוויון, ורק ואך ורק ביחד, נוכל לייצר לעצמינו משהו חדש ואיכותי.

הימים הללו, גם דוחפים אותנו לחזור אל המקור שלנו, אל הבחירות הפנימיות שלנו, אל המהות האמיתית שלנו, ולהיזכר למה אנחנו כאן בעולם.

הימים האחרונים של שנת 2012, קוראים לכולנו לעשות חשבון נפש עמוק ואמיתי, ולבחור את המשך הדרך שלנו. מי אשר יילך בדרך ההתפתחות והצמיחה, הרגשית וגם הרוחנית(!), יישא פירות רבים, ויחווה חיים הרבה יותר טובים. מי אשר יעיז לשנות את הפרדיגמות הישנות שלו, את הדפוסים והפחדים, יחווה הצלחות וחיבור לעוצמה. ומי מכם אשר כבר נמצא בדרך הזאת, אשר מתפתח בשנים האחרונות, ואשר יודע את הכיוון של הייעוד שלו, מי מכם אשר יסכים למלא את השליחות שלו ויהיה אמיץ מספיק לעשות את הצעדים הנדרשים – יתחבר אל מקורות מידע, ויידע כיצד לקדם את עצמו ואת העולם.

כל אלה יחד, יכולת הבחירה, הידיעה שכולנו אחד, ההבנה שיחד זה עוצמה, מאפשרים לנו להיות גורם משפיע בעולם. ותרו נא על ביקורת, הפסיקו לשבת בחיבוק ידיים בסלון של ביתכם, ולקטר. קומו ועשו מעשה. מעשה מכל סוג שהוא, בכל מקום שתרצו, ובלבד שתזיזו את האנרגיה, בלבד שתיצרו תנועה ושינוי.

השפיעו על העולם שלנו! תנו ידכם ליצירת העולם אותו אתם מבקשים לעצמכם!
הכניסו אהבה וקירבה, אכפתיות ושמחה, לכל מי ומה שמגיע לתוך החיים שלכם, כל יום כל דקה.

השינוי מתחיל בנו, לא בשום מקום אחר!! השינוי מתחיל מבפנים, ורק אז יוצא החוצה.
אין מה לצפות שמישהו אחר יעשה במקומנו את העבודה, זה תלוי רק בנו, בכל אחד ואחת מאיתנו.

הכל בידיים שלנו! בעיקר בלב ובנשמה שלנו! באהבה! בקבלה! בתמיכה! בפרגון! בחיפוש אחרי הטוב והמיטיב לנו ולאחרים! בהקשבה לאנרגיה! בפתיחות לשינוי! בכוונה הפנימית האמיתית של כל אחד ואחת מאיתנו!! בעזרה לאחרים! בנתינה נדיבה! בשותפות מלאה! בהבנה שאנחנו חלק משלם גדול הרבה יותר מאיתנו!!!

אוהבת אתכם מאוד,
מחכה לשמוע מכם כל מה שיש לכם להגיד.
אתם יכולים להגיב מתחת למאמר, אתם יכולים לשלוח מייל חוזר,
ואתם גם יכולים לשלוח מייל אל  lia@LiaArad.co.il
חיבוק גדול לכל אחד ואחד,
ליאה.

שתפו עם חבריכם בפייסבוק

7 תגובות על “מהסוף הרע לסוף הטוב, מיוחד ל 21-12-12”

 1. מנחם הגיב:

  תודה על הכל, אכן צריך להכין את הנשמה להכיל את השינויים והקשיים המחשלים שבדרך

 2. Phone Tracker Free הגיב:

  If you are thinking of using a cell phone spy app, then you have made the right choice.

 3. Phone Tracker Free הגיב:

  When you have doubts about your children's activities or the safety of their parents, you can hack their Android phones from your computer or mobile device to ensure their safety. No one can monitor around the clock, but there is professional spy software that can secretly monitor the activities of Android phones without making them aware.

 4. GinoI הגיב:

  Very interesting info!Perfect just what I was looking for!Blog monry

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *